RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Klub Mam w Brwinowie

Wielkość czcionki

Zapraszamy do Klub Mam w Brwinowie

Drogi Rodzicu!

Nareszcie w Brwinowie powstaje KLUB MAM !!!

Zapraszamy Ciebie i Twoje dzieci na spotkania organizowane przez Klub Mam w Brwinowie w każdy czwartek od 10.00 do 12.00. Pragniemy poświęcić ten czas na integrację brwinowskich rodzin, rozmowy, wymianę doświadczeń, pomysłów - i ich realizację. Planujemy spotkania ze specjalistami, wspólne zabawy z dziećmi, wycieczki i pikniki. Spotkania są bezpłatne. Klub Mam to inicjatywa społeczna.

Przyjdź na pierwsze spotkanie!

Podziel się swoimi inspiracjami!

Współtwórz Klub!

 

Start: 27 marca 2014

Miejsce spotkań: Dział Wspierania Rodziny ŚOPS (sala na parterze)

Adres: Grodziska 31

Dzień: CZWARTEK

Czas: 10:00 - 12:00

Kontakt:

Monika 604-060-980

Hania   600-938-181

Kasia   697-075-505


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>