RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

37 Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

Wielkość czcionki

Dnia 07.03.2014r odbyły się gminne eliminacje do 37 konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Celem konkursu jest wyłonienie młodych talentów w województwie mazowieckim. Na etapie eliminacji gminnych w konkursie wzięło udział 35 uczestników ze szkół i świetlic socjoterapeutycznych gminy Brwinów. W Jury zasiadło trzech aktorów. Każdy uczestnik po skończeniu utworu otrzymał tulipana od przewodniczącego Jury.

Świetlicę socjoterapeutyczną w Brwinowie reprezentowały dwie uczestniczki - Wiktoria Szcześniak i Kinga Pasik.

 

Kinga startowała w grupie wiekowej klasy 0-III, Wiktoria natomiast w grupie wiekowej klasy I-III gimnazjum. Kinga wybrała do recytacji wiersz  Juliana Tuwima pt. „Idzie Grześ”, natomiast Wiktoria wyrecytowała 2 wiersze: Wisławy Szymborskiej „Chwila w Troi” i ks. Jana Twardowskiego „Czas niedokończony”.

 

Jury oceniało dobór repertuaru, interpretacje utworu, kulturę mowy i ogólny wraz artystyczny. Było to trudne zadanie gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie. Laureatami konkursu zostały osoby, które najlepiej zinterpretowały przygotowane przez siebie utwory a wśród nich znalazła się także Wiktoria Szcześniak - wychowanka świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Grodziskiej 31.

 

Dla laureatów eliminacji gminnych w dniu 14 marca zostaną przeprowadzone eliminacje powiatowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie.

 

Wiktoria SzcześniakWiktoria Szcześniak

Wychowanka świetlicy

socjoterapeutycznej

przy ul. Grodziskiej 31


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>