RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Ferie w świetlicach

Wielkość czcionki

Pod PałacemOkres ferii zimowych upłynął w świetlicach socjoterapeutycznych na licznych atrakcjach.

W tym czasie dzieci korzystały z dodatkowych zajęć specjalnie przygotowanych przez wychowawców świetlicy. Najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem pierwszego tygodnia ferii był wyjazd do Bazy Bieganów, gdzie wśród wielu atrakcji dużym zainteresowaniem cieszyły się: jazda na quadach, przejazd bryczką z końmi i ognisko z kiełbaskami, gry i zabawy zręcznościowe. Inne wyjazdy pozwalały dzieciom sprawdzić swoje zdolności w pływaniu podczas wyjazdu na basen w Pruszkowie i jazdy na lodzie na lodowisku w Grodzisku Mazowieckim.

 

 

Główną atrakcją drugiego tygodnia był wyjazd do Warszawy, gdzie dzieci poznały świat pajęczaków zwiedzając wystawę „Fascynujący świat pająków i skorpionów”, a także odbyły spacer  po stolicy. Podczas ferii dzieci pokazały swoje umiejętności kucharskie przygotowując różne dania w trakcie Dnia Kulinarnego,  przeprowadzały doświadczenia podczas Dnia Chemika i stawały się kreatorami mody przygotowując pokaz mody wiosennej. Na zakończenie została przeprowadzona gra terenowa ulicami Brwinowa, która pozwoliła na poznanie nieznanych faktów i ciekawostek związanych z historią naszego miasta.

 

Dzięki wiosennej aurze był to czas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Magda Lipińska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>