RODO

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), którego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym dołożyliśmy starań, aby nasza Polityka Prywatności była zgodna z tym rozporządzeniem.

SPES - Program Pomocy Dzieciom

SPES Stowarzyszenie na rzecz niepełnosprawnych

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków.

Jeśli Twoje dziecko znajduje się w ciężkim stanie klinicznym, wymaga całodobowych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych a Twoja rodzina znajduje się w niedostatku, jesteś potencjalnym adresatem stypendium.

Nabór wniosków trwa do 28 marca br. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.spes.org.pl/stypendia

Wnioski przyjmowane są wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej w Internecie bazy danych.

SPES ul. Kościuszki 46, 40-048 Katowice
tel. 32 205 38 80 ,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Organizacja Pożytku Publicznego - Organizacja Katolicka
www.dla-dzieci.spes.org.pl - www.spes.org.pl/stypendia


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>