RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Warsztaty Umiejętności Wychowawczych

Wielkość czcionki

Zapraszamy na:

Warsztaty Umiejętności Wychowawczych - Szkoła dla Rodziców cz. II

„ Zgodne rodzeństwo. Rodzeństwo bez rywalizacji.”

 

Cel szkolenia:

Warsztat skierowany jest dla rodziców uczestniczących wcześniej w I cz. Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Celem warsztatu jest przekazanie wiedzy na temat relacji miedzy rodzeństwem i nauczanie takich zachowań rodzicielskich, które wzmacniają współpracę między rodzeństwem.

Program został opracowany i działa pod opieką merytoryczną Centrum Metodycznego Pomocy Pedagogiczno – Psychologicznej. Opiera się na koncepcji „Wychowanie bez porażek”  T. Gordona.

Liczba uczestników: do 15 osób

 

Osoba prowadząca: Ewa Krupińska – trener, wieloletni pracownik Specjalistycznej Poradni Rodzinnej m.st. Warszawy, od 15 lat trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, edukator programów profilaktycznych dla dorosłych, mama czwórki dzieci, babcia.

Program:

  • Spotkanie wstępne, przypominające zasady z cz.I Warsztatów.
  • Rywalizacja i współpraca – co wzmacniać, aby wychowywać zgodne rodzeństwo?
  • Zazdrość w rodzeństwie. Jak pomóc dzieciom radzić sobie z zazdrością?
  • Co zamiast porównań.
  • Dzieci porównują się między sobą. O co chodzi?
  • O zmuszaniu do dzielenia się.
  • Jak reagować na skarżenie?
  • Konflikty w rodzeństwie. Jak reagować, kiedy dzieci się kłócą i biją?
  • Hamlet może być tylko jeden. Role w rodzeństwie. Dlaczego wpisujemy dzieci w role. Co robić, żeby w ten sposób nie szkodzić dziecku. /2 spotkania/.

Start: 10.03.2014 (poniedziałki), w godzinach 18:00 – 21:00 (10 spotkań).

Miejsce spotkań: Świetlica socjoterapeutyczna przy ul. Grodziskiej 31 w Brwinowie.

Informacje i zapisy: tel. 22 729 63 11/e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UDZIAŁ W WARSZTACIE JEST BEZPŁATNY

 

 

Zapraszamy serdecznie

Barbara Korytkowska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>