RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Szkolenie - Zarządzanie czasem w życiu domowym, szkolnym i zawodowym.

Wielkość czcionki

Zapraszamy serdecznie na szkolenie:

„Zarządzanie czasem w życiu domowym i zawodowym”

Szkolenie jest bezpłatne i obowiązują na nie zapisy telefoniczne lub mailowe:

tel: 22 729 63 11 , 533 305 490

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Dla kogo adresowane jest to szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla  wszystkich osób, które chcą poprawiać swoją osobistą efektywność w wykorzystaniu czasu.

Termin i miejsce szkolenia:
Szkolenie odbędzie się  w marcu w Dziale Wspierania Rodziny Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul.Grodziskiej 31 w Brwinowie. Dokładny termin szkolenia zostanie podany po zamknięciu listy uczestników.


Korzyści ze szkolenia:

Po zakończeniu cyklu  szkoleń uczestnicy będą:
•       Znali swoje ograniczenia w efektywnym zarządzaniu czasem pracy ("złodzieje czasu") oraz opracują sposoby ich pokonania
•       Znali praktyczną i łatwą do zastosowania technikę planowania czasu
•       Umieli dokonać priorytetyzacji zadań z wykorzystaniem co najmniej dwóch metod
•       Znali kilka praktycznych reguł pomocnych w planowaniu czasu i ich zastosowanie
•       Umieli asertywnie odmówić - czyli obronić swój czas
•       Potrafili zorganizować i poprowadzić zebranie - tak by efektywnie wykorzystać czas
•       Mieli określone osobiste cele rozwojowe w zakresie zarządzania czasem

 

 

 

Zapraszamy

Barbara Korytkowska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>