RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Ogólnopolski konkurs Radiowej Trójki "Wymarzone wakacje"

Wielkość czcionki

Ogólnopolski konkurs Radiowej Trójki "Wymarzone wakacje" rozstrzygnięty

- dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej w Otrębusach nagrodzone!

 

Ogólnopolski konkurs Radiowej Trójki "Wymarzone wakacje"Gośćmi audycji byli właściciel hotelu Las Eugeniusz Zielenkiewicz, aktorka Grażyna Wolszczak i reżyser Cezary Harasimowicz - jurorzy konkursu. To właśnie oni zadecydowali o przyznaniu nagrody głównej – tygodniowego pobytu w Hotelu Las w Karkonoszach dzieciom ze świetlicy ŚOPS w Otrębusach.

 

„Wyjątkowo imponująca, takiego pomysłu, to jeszcze naprawdę nie było” – jurorzy zachwycali się kalendarzem wykonanym przez dzieci ze świetlicy ŚOPS w Otrębusach. W ostatnim tygodniu lutego laureaci spędzą wymarzone ferie w ekskluzywnym hotelu z licznymi atrakcjami.

 

Dwie prace ze świetlic Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej zostały zgłoszone do 32 edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego. Duże wrażenie na jurorach zrobiła również praca wykonana przez dzieci ze świetlicy w Żółwinie. „Bardzo, bardzo blisko do zakwalifikowania się… Byli bardzo blisko, po długich dyskusjach po prostu musieliśmy kogoś wybrać” - tak mówił juror o wyjątkowej bombce świątecznej. Było o krok od zwycięstwa i dla drugiej grupy świetlicowej.

Gratulujemy dzieciom ze świetlicy ŚOPS, przy ul. Krótkiej 10 w Otrębusach i życzymy fantastycznego, zimowego wypoczynku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac oraz odsłuchania szczęśliwej dla nas audycji.

Agnieszka Olejniczak

http://www.polskieradio.pl/9/315/Artykul/1019049,Wymarzone-wakacje

KALENDARZ 2014 - Świetlica Otrębusy

 

Świąteczna Bombka - Świetlica ŻółwinZgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>