RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

KURIER ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – SPEŁNIONE MARZENIA DZIĘKI AVIVIE

Wielkość czcionki

Święty Mikołaj AVIVY18 grudnia 2013 wolontariusze firmy AVIVA umówili się ze świętym Mikołajem na przedświąteczne spotkanie z dziećmi ze świetlic socjoterapeutycznych.
Prawie dziewięćdziesięcioro dzieci zostało obdarowanych wymarzonymi prezentami, o które prosiły w listach pisanych miesiąc wcześniej.

Spotkanie miało magiczny, świąteczny charakter. Wspólnym kolędowaniem dzieci zaprosiły Św. Mikołaja do świetlicy w Żółwinie. Kiedy pojawił się w drzwiach z ogromną ilością paczek i paczuszek, zapanowało pełne oczekiwania napięcie. Kiedy Mikołaj zaczął przywoływać do siebie każde dziecko po kolei i wręczać mu upominek, nic nie było w stanie spowodować większej radości. Pracownicy Avivy przywdziali anielskie skrzydełka i dzielnie pomagali Mikołajowi.

 

To już kolejny rok Aviva obdarowuje nasze dzieci wymarzonymi prezentami. Jednak nie jest to jednorazowa akcja. Gminne świetlice otrzymują wsparcie swojej całorocznej działalności. Dzięki Avivie i jej wolontariuszom – pracownikom Avivy, wychowankowie świetlic w ciągu 2013:

  • wzięli udział w olimpiadzie edukacyjnych z udziałem wolontariuszy z Avivy,
    dzięki którym przekonali się, że nauka jest nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim odkrywaniem nieznanego świata i szansą na lepszą przyszłość (Olimpiada „Kocham Cię Polsko”);
  • regularnie uczyli się języka angielskiego;
  • otrzymali stypendia na rozwój uzdolnień i pasji;
  • otrzymali doposażenie świetlic w gry edukacyjne i pomoce dydaktyczne.

Atmosfera spotkania była niezwykle radosna. Dzieci zadowolone z prezentów spontanicznie podchodziły do Św. Mikołaja i wolontariuszy, aby ich uściskać i wyrazić wdzięczność. Przekazały również darczyńcom samodzielnie wykonane upominki i prezenty.

 

PODZIĘKOWANIE

Z całego serca dziękujemy pracownikom Avivy, którzy po raz kolejny sprawili nam wiele radości.
Dziękujemy za przygotowanie wymarzonych prezentów oraz poświęcony czas
i świetną zabawę.

Piękne podziękowania kierujemy do Pana Zbigniewa Kurządkowskiego
- Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Brwinowie, który zechciał poświęcić swój czas
i spotkać się z nami w roli Świętego Mikołaja.
Dziękujemy za wszystkie ciepłe i mądre słowa skierowane do nas.
Zostaną one w naszych sercach i głowach, będąc wskazówką
do dobrego życia.

Dziękujemy.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>