RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

MIKOŁAKOWA NIESPODZIANKA DLA DZIECI ZE ŚWIETLIC

Wielkość czcionki

Mikiłajki 5 grudnia 2013r. zawitali do naszych świetlic specjalni goście. Wraz z dziećmi podejrzewamy,
że mógł to być sam Święty Mikołaj ze swymi pomocnikami, gdyż obdarowali dzieci licznymi prezentami :)
Nikt nie został pominięty.

 

Kobieta o wielkim sercu Pani Maja Groblewska odwiedziła dzieci w czterech gminnych świetlicach socjoterapeutycznych. Pani Maja w towarzystwie dwójki przyjaciół wręczyła dzieciom ufundowane przez siebie mikołajkowe upominki.

Dzieci przyjęły darczyńców kolędą i życzliwym uśmiechem. Odwdzięczyły się własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Z całego serca dziękujemy za te krótkie choć niezwykle miłe i wzruszające chwile spędzone razem z nami w świątecznym klimacie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>