RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Olimpiada z wiedzy o Polsce

Wielkość czcionki

Olimpiada z wiedzy o Polsce

 

Kocham Cię PolskoW słoneczny wtorek 22 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym Olimpiada Avivy. Po przerwie wakacyjnej Fundacja Przyjaciółka i Firma Ubezpieczeniowa Aviva kontynuują realizację projektu „Street to school” w gminnych świetlicach socjoterapeutycznych. Tym razem tematem spotkania była olimpiada z wiedzy o kraju. Inspiracją spotkania był teleturniej „Kocham Cię, Polsko”. Wszyscy uczestnicy bardzo starannie i rzetelnie przygotowywali się do zmagań. Dzieci przez ostatnie dwa miesiące poznawały i utrwalały wiedzę dotyczącą tematyki związanej

z geografią Polski, tradycjami i obrzędami, pisownią trudnych wyrazów czy sławnymi Polakami. Oprócz poszerzenia wiedzy istotnymi celami realizowanymi w trakcie projektu było kształtowanie świadomości narodowej, właściwych postaw wobec ojczyzny, rozbudzanie i wzmacnianie postawy patriotycznej, tworzenie pozytywnego klimatu wobec wartości, dziedzictwa i symboli narodowych oraz rozwijanie u dzieci i młodzieży zdolności wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce.

 

W teleturnieju wzięły udział 6-osobowe drużyny przedstawicieli świetlic oraz Wolontariusze firmy Aviva. Na uczestników olimpiady czekały nagrody ufundowane przez firmę Aviva, a także fantastyczny prezent w postaci doposażenia każdej ze świetlic w książki, słowniki, gry planszowe, gry edukacyjne i programy multimedialne wybrane przez dzieci.

Jednak  chodziło nie tylko o wygraną, ale także o emocje jakie wzbudzały zmagania
i świetną zabawę, która była udziałem wszystkich.

Dziękujemy serdecznie firmie Aviva i Fundacji Przyjaciółka oraz wszystkim,
którzy przyczynili się do zorganizowania Olimpiady.

 

Barbara Korytkowska


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>