RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

- Nie wyrzucaj - oddaj potrzebującym!!!

Wielkość czcionki
    Jeśli posiadasz rzeczy w dobrym stanie, które już nie są Ci potrzebne, możesz oddać je do magazynu przy Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie, ul. Kościuszki 4a. W naszej gminie jest wiele osób, których nie stać na zakup rzeczy codziennego użytku. Dlatego też do magazynu przyjmowane są ubrania, buty, pościel, ręczniki, drobne sprzęty gospodarstwa domowego (np. talerze, garnki).
 Wiele osób pyta o kurtki, koce, kołdry. Do magazynu trafiały również żyrandole i dywany, które były rozchwytywane przez podopiecznych ŚOPS. Duże zapotrzebowanie jest na ubranka dziecinne, buciki, zabawki. Magazyn jest bardzo popularny, o czym świadczy fakt, że w ubiegłym roku skorzystało z niego 126 osób.
    Wiele osób korzystających z pomocy ma również braki w umeblowaniu i wyposażeniu w sprzęt AGD. Dlatego też bardzo istotne są informacje, że ktoś chce oddać meble czy lodówki. Niestety, szczupłość miejsca  i brak transportu nie pozwala na składowanie w Ośrodku dużych rzeczy, ale pracownicy Ośrodka chętnie pośredniczą w wymianie informacji między ofiarodawcami a potrzebującymi.
    Magazyn odzieżowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Informacji telefonicznych udzielają p. Beata Klimczyk (tel. 739-51-01) i p. Bożena Zbyszyńska (tel. 739-51-04).


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>