RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Konkurs Kreatywny”

Wielkość czcionki

W październiku  2012 roku był ogłoszony konkurs kreatywny na najciekawszą pracę na wykonaną dowolną techniką o dobrych praktykach wykorzystania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Pomyślałem, więc, że można spróbować  namalować coś niezwykłego. Długo myślałem nad moją pracą  żeby zaskoczyć jury.  Pytałem  mamy, przyjaciół i znajomych chcąc znać ich zdanie.  Ostatecznie wybrałem pomysł, na który wpadliśmy razem z  moją przyjaciółką przedstawiający mnie na rajdzie samochodowym. Prace przygotowywałem na świetlicy przy Grodziskiej pod opieką pani Basi i pani Marzeny. Uważam, że dzięki funduszom UE możliwe będzie bym ja kiedyś został zawodowym kierowcą rajdowym  ponieważ jest to moje marzenie. Sądzę że kiedyś się spełni i będę mógł być dumny  że osiągnąłem to czego chciałem. W grudniu dowiedziałem się że dostałem wyróżnienie w konkursie. Nie wierzyłem własnemu szczęściu. A gdy tablet znalazł się  w moich rękach  poczułem że warto było pracować i starać się. Chciałbym serdecznie  podziękować paniom, które mi pomagały  oraz jury za docenienie mojej pracy.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>