RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych powitały Paraolimpijczyków

Wielkość czcionki

W poniedziałek 10 września 2012 r. - dzięki uprzejmości Fundacji Aviva- dzieci z gminnych świetlic socjoterapeutycznych miały zaszczyt powitać Paraolimpijczyków, którzy wracali do Polski z Igrzysk w Londynie.

Dzieci były bardzo podekscytowane spotkaniem ze sportowcami, gdyż taka szansa nie zdarza się co dzień. Spotkanie odbyło się na lotnisku Okęcie, a wszyscy oczekujący z biciem serca wypatrywali  sportowców. Razem z dziećmi byli też kibice, członkowie rodziny, przedstawiciele Fundacji Aviva, dziennikarze i prasa.

 

Każde z dzieci dostało słoneczniki, którymi witały wszystkich sportowców po kolei. Gratulacjom  i owacjom nie było końca. Uśmiechnięci i zadowoleni ze spotkania byli nie tylko kibice, ale też sportowcy, którzy nie spodziewali się takiego powitania. U wielu osób można było zauważyć łzy i wzruszenie na twarzy. Dzieci miały okazję zrobić mnóstwo zdjęć, porozmawiać z każdym sportowcem, dotknąć medali. Spotkały również wiele gwiazd telewizyjnych np. „Super Nianię” Dorotę Zawadzką, Piotra Zimocha (komentatora sportowego), Macieja Miecznikowskiego (zespół Leszcze) oraz Annę Popek - prezenterkę telewizyjną, którzy również przybyli, aby przywitać paraolimpijczyków.

 

Spotkanie ze sportowcami na lotnisku było dla dzieci wspaniałym przeżyciem, możliwym dzięki Fundacji Aviva, która zaprosiła je do udziału w tym wydarzeniu.

W imieniu wszystkich dzieci - BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>