RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Ekologiczny Piknik z AVIVĄ

Wielkość czcionki

Pożegnaliśmy już wakacje a wraz z nimi czas pikników i spotkań na łonie natury. Wydawałoby się, że wszystkie najciekawsze i najprzyjemniejsze chwile dzieci mają już za sobą. A jednak… Nasi nieocenieni Przyjaciele z Avivy przygotowali dla wychowanków świetlic wspaniałą niespodziankę- zaproszenie na Rodzinny Ekologiczny Dzień Otwarty z AVIVĄ pod hasłem „ Narodzie pomóż przyrodzie!”. Piknik odbył się 8 września w Restauracji Powsin mieszczącej się na terenie Lasu Kabackiego. W klimacie gier, zabaw i konkursów dzieci uczyły się jak ważna jest ochrona i dbanie o środowisko naturalne. Dowiedziały się jak wiele fantastycznych i ciekawych rzeczy można zrobić z produktów recyklingowych, poznały odpowiedzi na pytania: po co segregować śmieci, jak pomóc ptakom w okresie zimowym i czy możliwa jest ekologiczna jazda samochodem oraz wiele innych. Wśród oferty programowej każdy nawet najbardziej wybredny uczestnik odnalazł coś dla siebie. Dla wielbicieli muzyki przygotowano warsztat tworzenia instrumentów muzycznych, Ci którzy śledzą najnowsze trendy modowe mogli zaprojektować i przygotować eko-stroje. Warsztaty origami i tworzenia zabawek oraz biżuterii z elementów recyklingowych były oblegane szczególnie przez dziewczynki. Chłopcy natomiast z zapałem zabrali się za własnoręczne konstruowanie karmników dla ptaków. Zapaleni sportowcy rywalizowali w grach zespołowych typu: siatkówka, koszykówka, mini-golf i tenis ziemny. A Ci najmłodsi z nieukrywaną radością malowali buzie i bawili się na placach zabaw, dmuchanych zjeżdżalniach, przy stoiskach z balonami. Natomiast wszyscy chętnie brali udział w grach i konkursach z nagrodami oraz zabawach integracyjnych prowadzonych przez animatorów.

Zabawa i atmosfera Pikniku tak pochłonęła wszystkich, że nie sposób było namówić dzieci do powrotu do domu.

Dziękujemy serdecznie firmie AVIVA, że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu. Łączenie nauki z zabawą przynosi najlepsze efekty, toteż uczestnictwo w Pikniku było cennym i wartościowym doświadczeniem dla dzieci.


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>