RODO

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku w życie wchodzi Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zmienia przepisy o ochronie danych osobowych. Jego celem jest ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany w Polityce Prywatności, które wchodzą w życie 25 maja br.

Połączenie jednostek

Wielkość czcionki

DZIAŁ WSPIERANIA RODZINY ŚRODOWISKOWEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

Działalność Gminnego Ośrodka Pracy z Rodziną pod nowym szyldem

GMINNY OŚRODEK PRACY Z RODZINĄ od dnia 1 maja 2012r. stał się działem ŚRODOWISKOWEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W BRWINOWIE.

Zgodnie z Uchwałą przyjętą w dniu 29.12.2011r. podczas XIX sesji Rady Miejskiej w Brwinowie jednostki budżetowe Gminy Brwinów: Gminny Ośrodek Pracy z Rodziną i Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej połączono w Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wszystkie działania prowadzone dotychczas przez GOPzR realizowane będą pod nowym szyldem:
DZIAŁ WSPIERANIA RODZINY ŚRODOWISKOWEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy, że strony w domenie sops.brwinow.pl wykorzystują pliki "cookies"

Ta strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. <<Czytaj więcej>>